Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouz, Rakousko-Uhersko, New York Rangers, Rétorika, Exilový prezident, Dallas Stars, Egypt, Sci-fi, Romantismus, Hejtman, Češi, Spisovatel, Královna, NHL, Rakušan, Masový vrah, Olympijští vítězové, Boston Bruins, Ekonom, Sebevražda, Hudba, Avangard Omsk, Podnikatel, Český slavík, KSČ, Němci, Fotograf, Režisér, Itálie, Továrník, Herec, Prezidenti ČR, Hudebnice, KHL, Zavražděn, Protektorát apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Farmářské hry, Deskovky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Vánoční magazín, webovky, Full HD pozadí na PC, kuriozity, Cesmína, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online životopisy, biografie slavných osobností, internet, Štědrej večer nastal, webové stránky, Nejlepší hry pro dívky, V, Vše o Vánocích

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Anekdoty, vtípky, černý humor, fórky, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, černý humor, fórky, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Keywords:Online hry zdarma, hyperlinky, Pozadí na PC ke stažení, F, Paris Saint-Germain FC, Prapory všech zemí světa, Ilustrace, obrázky, zeměpis, Vlajky a jejich význam, Obrázky na PC, Vlajky států světa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Rčení, bonmoty, motta, moudrosti, hlášky, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Rčení, bonmoty, motta, moudrosti, hlášky, aforismy, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Missouri, Utah, Kansas, Arizona, Maine, Louisiana, Virginie, Alabama, Mississippi, Washington, Aljaška, Kentucky, Maryland, Oregon, Havaj, Arkansas, Ohio, Kalifornie, New Hampshire, New York, Iowa, Florida, Pensylvánie, Tennessee, Colorado atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak převést, v čem upravit soubory těchto typů: konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, grafiku, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkaz, Bayern München, zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zadarmo, Štědrý den, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník, weby, Dopravní značky

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, zvířata, přístroje, věda, osobnosti a lidé, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, ptáci, náboženství, ženy a dívky, halloween, symboly, láska, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, rostliny, květiny, hudba, hmyz, nástroje a přístroje atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Karolína, New York, Rhode Island, Wisconsin, Washington, Nevada, Michigan, Arizona, Connecticut, Maine, Illinois, Missouri, Mississippi, Jižní Karolína, Arkansas, Colorado, Texas, Delaware, Kalifornie, Ohio, Wyoming, Oklahoma, Idaho, Vermont, Kentucky, Montana atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, květiny, ovoce, sport, mapy, symboly, přístroje, Vánoce a Advent, auta, nápoje, halloween, hudba, stavby, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, láska, hmyz, ženy a dívky, rostliny, nástroje a přístroje, věda, ptáci, smajlíci a emotikony atd.

Klíčová slova: info, cestování, pro dospělé, Adventní svícen a jeho symbolika, Super online hry zdarma, zajímavosti, Přehled formátů souborů, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, linky, Nej hry online, Přehled přípon a koncovek souborů

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, zvířata, přístroje, věda, osobnosti a lidé, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, ptáci, náboženství, ženy a dívky, halloween, symboly, láska, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, rostliny, květiny, hudba, hmyz, nástroje a přístroje atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Film, Omalovánky, Vánoční svařák, Sám doma, Vánoční ubrusy, Jmelí, Tisk, Advent, Třásně, Vánoční prostírání, Štědrý den, Adventní trhy, Jmenovky, Jarmark, Drážďany, Kinder, Obrazovka, Adventní věnec, Tapeta, Vánoční pozadí, Anglicky, Vánoční stromek, Lego, Windows, Televize, Jesličky, Slámový adventní věnec, Vánoční punč, Vánoční tapety, Atmosféra, Vánoce apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Státník, Husité, Producent, Faraon, Němci, Hejtmani, Obchodník, Životopis, Nežijící, Masový vrah, Miliardář, Atentát, Podnikatel, Esejista, Zpěvačky, Hudebnice, Washington Capitals, Závodník, Slovák, Prezident USA, Zpěvák, Sochař, Vojevůdce, Rétorika, Malíř, Vládce, Boston Bruins, Orlík, Rakušan, Historik, Scénárista, Archivář, Gymnasté, Básníci, Brno, Prezident apod.

Klíčová slova: pro děti, A, Superhry a hry online zdarma, Nejhranější online hry zdarma, internetové stránky, Biblické omalovánky, Online testy a kvízy zdarma, R, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, počítače, Vánoční koleda,

Jeden fór na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajky měst Jihomoravského kraje
Tipy na zajímavé weby
Ekvádorská vlajka
Partnerské weby
Milla Jovovich
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční koledy
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.