Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Anekdoty, fóry, ftipy, kameňáky, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, ftipy, kameňáky, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Střílečky, Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Pro dívky, Sportovní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní a podobně.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro monitor, ultrabook, mobil, displej, mobilní telefon, počítač, smartphone, obrazovka počítače, notebook, tablet, PC a pro operační systémy Java ME, Windows XP, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 95, SUSE Linux, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Windows 7. PC tapety pro Windows z kategorií flóra, stromy, květiny, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, Formule 1, oceán, moře, pláže, zvířata, fantasy, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, ptáci, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers. Dostupné rozměry 1200x1920, 1600x1200, 800x600, 1440x2560, 1152x1920, 1280x720, 2560x1600, 2560x1920, 1080x1920, 412x846, 854x480, 2160x3840, 1024x600, 320x568, 1680x1050, 1024x768 atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, ú, pro děti, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, výukové pomůcky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kliparty zdarma ke stažení, Santa, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wallpapers na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Animace, Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Adventury, Logické hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakousko-Uhersko, Sochař, Philadelphia Flyers, Zavražděn, Fotograf, Voják, Novinář, Egypt, Rakušan, Kancléř, Ital, Císař, Faraon, Francie, Československo, Němci, ČSSD, Starověký Egypt, Češi, Český slavík, Producent, Komik, Mluvčí, Čech, Zpěvák, Politik, Normalizace, Archivář, Prezident, Atentát, Gymnasté, První republika, Imitátor, Básník, Mim, Ministr apod.

Keywords:Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Slovník pojmů Co je to?, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky k vytisknutí, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online adventní magazín, URL, Adventní trhy, Federace USA, tipy, zábava

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, měny, obecné zkratky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, školství, nadpřirozené osoby, filozofie, zločin a právo, osobnosti, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, vlastnosti, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, psychologie, lékařství, přezdívky, mytologie, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, národnost, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, zkratky, nástroje, internet, matematika, politika, ekonomie a ekonomika, cestování, latina, lékařství a medicína, hardware, fyzika, chemie, kultura, filozofie, účetnictví, náboženství a křesťanství, bankovnictví, různé, nemoce, stavebnictví, jídlo, nápoje, příroda atd.

Klíčová slova: internetové stránky, zadarmo, Super online hry zdarma, Afrika, hyperlinky, Tapety na plochu PC, Prapory regionů a království, Blahopřání k MDŽ, Online životopisy, biografie slavných osobností, zdarma, F, internet

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Informace, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, kterak editovat, jak konvertovat, jak spustit soubory těchto typů: konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, video soubory, internet a web, grafiku, hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, politika, školství, podnikání a podnikatelé, státní správa, sport, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, křesťanství, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, politici, psychologie, umělci, zločin a právo, přezdívky, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, historie atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: A, humor, Přehled formátů souborů, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, linky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší online hry zdarma, Britney Spears, Online adventní magazín, multimédia, Nejhranější hry online

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Ohio, Havaj, Arkansas, Rhode Island, Pensylvánie, Illinois, New York, Maryland, Maine, Idaho, Utah, Tennessee, Colorado, Vermont, Oregon, Iowa, Aljaška, Missouri, Florida, Minnesota, Wisconsin, Connecticut, Oklahoma, Wyoming, Virginie atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: volný čas, Nej hry online, cestování, webovky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, zdroje informací, weby, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vlajky států USA, Vlajka Palestiny,

Jeden fór na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vánoční stromeček
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy
Tipy na Štědrý den
Doporučené odkazy
Vánoční koledy
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.