Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Fórky, vtipy, kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, kameňáky, ftipy, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Barbie hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, online html5 hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Strategické onlinovky, Logické hry, Auta a závodní apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, geocaching apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online testy a kvízy, cestování, Adventní blahopřání k vánocům, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, Přehled souborových přípon, Lucy Liu, multimédia, Hry pro nejmenší online, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zajímavosti

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Illinois, Texas, Florida, Rhode Island, Maryland, Idaho, Oklahoma, Alabama, Jižní Dakota, Washington, Oregon, New Jersey, Kalifornie, Iowa, Ohio, Arizona, New Hampshire, Mississippi, Kansas, Havaj, Severní Dakota, Massachusetts, Tennessee, Utah, Nebraska atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Jmenovky na dárky k vytištění, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie známých osobností, Obrázky na plochu PC, Texty vánočních koled, tipy, školství, internetové stránky

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, křesťanství, národnost, filozofie, poruchy, školství, lékařství, státní správa, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, vlastnosti, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, politici, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, sport atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Klasické, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky na plochu počítače, Slova vánočních písní, Wallpapers na plochu PC, odkaz, Obrázky, kliparty, Omalovánky zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, č, F, P

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeňský punč, Plocha, Betlém, Píseň, Strom, Rumové řezy, Linux, Písnička, Vánoční tapety, Vánoční hvězda, Vinná klobása, Vánoční prostírání, PF, Vídeň, Osvětlení, Štědrý večer, Adventní neděle, Vánoční svícen, Tichá noc, Vosí hnízda, Brambořík, Slámový adventní věnec, Vánoční koule, Skleněné ozdoby, Třásně, Ostrava, Dárky, Jingle Bells, Jezulátko, Borovice, Vánoční koledy apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: zdarma, Online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Real Madrid CF, URL, Federace USA, Seznam státních vlajek, Umělé a živé vánoční stromky, Seznam vlajek měst České republiky, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeňský punč, Plocha, Betlém, Píseň, Strom, Rumové řezy, Linux, Písnička, Vánoční tapety, Vánoční hvězda, Vinná klobása, Vánoční prostírání, PF, Vídeň, Osvětlení, Štědrý večer, Adventní neděle, Vánoční svícen, Tichá noc, Vosí hnízda, Brambořík, Slámový adventní věnec, Vánoční koule, Skleněné ozdoby, Třásně, Ostrava, Dárky, Jingle Bells, Jezulátko, Borovice, Vánoční koledy apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Obrázky na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, displej, smartphone, monitor, mobilní telefon, počítač, ultrabook, notebook, mobil, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Mac, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, macOS, Lubuntu, Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Slackware, Linux Mint. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, hmyz a pavouci, free wallpapers, Formule 1, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, zvířata, tenisté a tenistky, fraktály, fantasy, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x800, 1080x1800, 1440x960, 412x846, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1536x2048, 2048x1080, 1200x1920, 375x812, 1024x600, 1600x900, 1080x1920, 1800x1440, HD 1280x720, 393x786 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: volný čas, Seznam vlajek měst České republiky, kuriozity, pro děti, zeměpis, Recepty na vánoční pokrmy, odkazy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové online hry zdarma, webové stránky, doporučujeme, Online hry zdarma, Tapety, pozadí, wallpapers,

Jeden fór na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Nejznámější vánoční koledy
Naše tipy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na romantické vánoční filmy
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.