Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, úřady a ministerstva, měny, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, fyzikální jednotky, geocaching, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online zeměpisné testy zdarma, odkaz, Vlajka Trinidadu a Tobago, výukové pomůcky, Super online kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, Vymalovánky k tisku, URL, č, Prapory českých měst, odkazy

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Myšlenky, moudra, hlášky, bonmoty, výroky, přísloví, úsloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, hlášky, bonmoty, výroky, přísloví, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o kráse, citáty o lži, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o ženách od různých známých osobností.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Síť, hry i všeobecné informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, matematika, software, nápoje, jídlo, chemie, věda, český jazyk, počítače, zločin a právo, psychologie, sport, technika, ekonomie a ekonomika, fyzika, lékařství a medicína, rostliny, materiály, filozofie, stavebnictví, bankovnictví, latina, různé, politika atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Wallpapers na plochu PC - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro mobil, ultrabook, notebook, displej, mobilní telefon, monitor, počítač, obrazovka počítače, PC, smartphone, phablet a pro operační systémy OSX, Slackware, SUSE Linux, Windows Me, Windows 10, FreeBSD, Java ME, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows NT, Windows 95. Obrázky na plochu PC z kategorií zvířata, noční města, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, auta, příroda, krajina, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, letadla, rostliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, wallpapery, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 2048x1536, 1152x768, 768x1024, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 393x786, 750x1334, 1680x1050, 2560x1440, 1024x600, 360x760, 800x600, 640x480, 375x667, 1600x1200 atd.

Keywords:webovky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Kliparty zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Pravá vánoční zábava, zdarma, Hry pro kluky, Pozadí na PC ke stažení, FC Barcelona, Online geografické testy zdarma bez registrace, humor, Free game online hry

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Režisér, Američan, Američané, Diplomat, Stoletá válka, Dramatik, Miliardáři, Country, Sci-fi, Zpěvačka, Manýrismus, Vrah, Nobelova cena, Florida Panthers, Lord, Žijící, Komunista, Mim, Skladatel, Sebevražda, Textař, Historik, Zpěvačky, Zavražděn, New Jersey Devils, Továrník, Novinář, Faraon, Olympijský vítěz, Poslanec, Prezidenti, Zlatý slavík, Podnikatel, Ital, Komunisté, Křesťanství apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: školství, Online vánoční webzine, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Vánoční magazín, zadarmo, weby, Cesmína a Vánoce, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas, Americké federální vlajky, doporučujeme

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Informace, hry i všeobecné informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, státy usa, úřady a ministerstva, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, fyzikální jednotky apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, fórky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky ze života, O mužích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Životopisy slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční koledy, multimédia, zdroje informací, internet, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Přehled formátů souborů, info, A

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Alabama, Illinois, Massachusetts, Kalifornie, Nevada, Kansas, Iowa, Maine, Arkansas, Minnesota, Delaware, Wyoming, Virginie, Montana, Nové Mexiko, Arizona, Oklahoma, Nebraska, Kentucky, Florida, Oregon, Vermont, Severní Dakota, New Hampshire, Aljaška atd.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky, kliparty, Nejhranější hry online, Přehled zkratek a akronymů, pro děti, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, Nejlepší školní testy a kvízy, Prapory všech zemí světa, V, M, hyperlinky, zeměpis, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení,

Jeden fór na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění
Partnerské weby
Vánoční stromeček
Naše tipy
World countries flags
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na romantické vánoční filmy
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.