Free Wallpapers
Tapety na plochu, wallpapery, pozadí, obrázky na PC zdarma ke stažení

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Sportovní gamesy apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Velikonoční hry, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Klasické a podobně.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Pro dívky, Sportovní hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut a tak dále.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, displej, počítač, phablet, mobil, monitor, mobilní telefon, ultrabook, PC, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Java ME, SUSE Linux, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, OSX, Slackware, macOS. Tapety na plochu PC z kategorií velkoměsta a noční život, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, fantasy, květiny, Formule 1, nature - příroda, fraktály, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, zvířata, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, motorky. Dostupné rozměry 1600x900, 1680x1050, 1024x600, 1152x864, 360x720, 1920x1440, 2560x1440, 1600x2560, 1920x1080, 1800x1440, 1440x900, 2560x1600, 1600x1200, 854x480, 4800x1200, 800x1280 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Seznam přípon a koncovek souborů, pro děti, Super free web games zdarma, World flags, internet, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, France, Obrázky na PC, výukové pomůcky, Vlajky států světa, Super online hry zdarma

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Smrk, Květiny, Papírové ozdoby, Vídeňský punč, Omalovánky, Jesličky, Vánoční pozadí, Zdraví, LED svíčky, Text, Skleněné ozdoby, Adventní kalendář, Štědrý večer, Jmelí, Umělý vánoční stromek, Wallpaper, Vánoční trhy, Láska nebeská, Jmenovky, Staroměstské náměstí, Sám doma, K Vytištění, Adventní trhy, Tablet, Ohňostroj, Filmy, Plocha, Vánoční svíčky, Svíčky, Milka, Vánoční světýlka apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Maryland, Rhode Island, Wyoming, Oregon, Arizona, Massachusetts, Západní Virginie, Wisconsin, Missouri, Tennessee, Jižní Karolína, Illinois, Kansas, Indiana, Nevada, Nebraska, Colorado, Jižní Dakota, Michigan, Nové Mexiko, Aljaška, Kalifornie, Kentucky, Virginie, Connecticut atd.

Fórky, kameňáky, ftipy, anekdoty, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, ftipy, anekdoty, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O ženách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Slovácích, O Němcích, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O manželství, Frky ze života, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o Bohu, O mužích apod.

Náš tip, informace a zábava

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Sportovní, Střílečky, Strategie, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Závodní a podobně.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Keywords:Online hry zdarma, pro dospělé, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Tapety se zvířaty na plochu PC, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkazy, Vánoční koleda, odkaz, F, Wallpapery na PC ke stažení

Full HD tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro displej, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, notebook, počítač, PC, smartphone, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Android, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Fedora, Windows XP, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, OSX. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, auta, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, noční města, adventní a vánoční tapety, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, rostliny, sportovní pozadí, voda a bubliny, letadla, dopravní prostředky, psi a štěňátka. Stahujte v rozlišení 1024x768, 750x1334, 2160x3840, 2560x1440, 640x480, 1366x1024, 2560x2048, 1080x1800, 375x667, 1280x768, 2048x1536, HD 1280x720, 1600x2560, 412x846, 1440x960, 768x1024 atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, ekonomie a ekonomika, fyzika, chemie, zkratky, účetnictví, software, školství, matematika, latina, materiály, nemoce, příroda, různé, filozofie, počítače, nástroje, zločin a právo, rostliny, jídlo, internet, bankovnictví, stavebnictví, psychologie atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: AIDS, Architekt, Slovenští prezidenti, Císař, Diplomat, Normalizace, Češi, Rakušan, Vražedkyně, Slováci, Prezidenti ČR, Textař, Boston Bruins, Český slavík, Francouz, Pop, Historik, Básník, Vůdce, Poslanci, Maršál, Rock ‚n‘ Roll, Producent, Herečka, Překladatel, Čech, Olympijští vítězové, Zpěvák, Státník, Závodník, Komunista, Zavražděn, Faraon, Poprava, KSČ, Manýrismus apod.

Klíčová slova: hyperlinky, zdroje informací, Online adventní magazín, Vlajka Rovníkové Guiney, Přehled přípon a koncovek souborů, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wayne Rooney, Státní vlaječky, prapory, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online flash hry, doporučujeme

Obrázky na PC - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro monitor, mobil, PC, počítač, ultrabook, phablet, smartphone, notebook, displej, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Windows XP, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Slackware, macOS, Windows Me, Android, Windows 10 Mobile, Windows NT, BlackBerry OS. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, motorky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fraktály, sportovní wallpapery, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, fantasy, Formule 1. Stahujte v rozlišení 3200x1200, 1080x1800, 1920x1440, 1152x864, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1366x1024, 1800x1440, 2560x1440, 1920x1280, 800x600, 360x760, 1600x2560, 768x1024, 393x786 atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Síť, informace a zábava

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, linky, V, Tipy na Vánoční písničky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Životopisy osobností, školství, Pozadí se zvířátky na PC, Webové online testy zdarma, zdarma, URL

Obrázky na PC - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. jsou vhodná pro monitor, mobil, PC, počítač, ultrabook, phablet, smartphone, notebook, displej, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Windows XP, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Slackware, macOS, Windows Me, Android, Windows 10 Mobile, Windows NT, BlackBerry OS. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, motorky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fraktály, sportovní wallpapery, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, fantasy, Formule 1. Stahujte v rozlišení 3200x1200, 1080x1800, 1920x1440, 1152x864, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1366x1024, 1800x1440, 2560x1440, 1920x1280, 800x600, 360x760, 1600x2560, 768x1024, 393x786 atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Informace, informace a zábava

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, obrazy disků, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, grafiku, internet a web, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, osobnosti, rodinné vztahy, psychologie, zločin a právo, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, lékařství, fikce a fantasy, filozofie, poruchy, záliby, křesťanství, historie, vlastnosti, státní správa, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, věda, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky, tipy, cestování, počítače, Charlize Theron, Ilustrace, obrázky, Webové html5 hry zdarma, zábava, F, kuriozity, zeměpis, Puerto Rico,

Jeden fór na závěr. Vtip Taky důvod: Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Sněhulák
Partnerské weby
Regionální vlajky
Tipy na zajímavé weby
Štědrý večer
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na adventní trhy
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.